Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Postimi dhe Leximi i postimeve

Si tė bė njė postim tė ri?
Pėr tė postuar njė Temė tė Re ju duhet tė klikoni forumin nė tė cilėn doni tė hapni temėn dhe mė pas klikoni mbi butonin Temė e Re. Plotėsoni tė dhėnat qė ju kėrkohen dhe ju do tė hapni njė temė tė re.

Si mund tė pėrgjigjem tek njė temė?
Pėr tu pėrgjigjur nė njė temė tė hapur mjafton tė klikoni mbi temė dhe mė pas tė shkoni nė fund tė saj ku mund tė gjeni njė kuti ku mund tė pėrgjigjeni ose mund tė klikoni butonin Pėrgjigju pėr mėnyrėn e avancuar.

Ėshtė e mundur tė fshihen postimet?
Po, ju mund tė fshini njė postim qė keni bėrė duke klikuar tek butoni Modifiko dhe me pas tė zgjidhni ! Fshij kėtė mesazh !.

Si mund tė modifikoj njė nga postimet e mia?
Ju mund tė modifikoni postimin tuaj duke klikuar butnon Modifiko tek postimi qė doni tė modifikoni.

Mund tė fus njė Bashkangjitje?
Ju mund tė vendosni njė ose disa Bashkangjitje (skedarė) nė postim. Kjo varet nga konfigurimi i forumit. Madhėsia gjithashtu ėshtė e varur nga konfigurimi i forumit.

Ēfarė janė Buzėqeshjet?
Buzėqeshjet janė ikona tė vogla tė cilat mund tė pėrdoren nė postimet tuaja. Ktu ėshtė njė listė e tė gjithave buzėqeshjeve:
Kodi Parashiko
:coool :coool
:D :D
:$ :$
:)) :))
:bravo :bravo
:hi :hi
:in love :in love
:sleep :sleep
:think :think
:birr :birr
:hehe :hehe
:s :s
:caffe :caffe
:i love u :i love u
:zemer :zemer
:mad :mad
:cry2 :cry2
:sleeping-beaty1 :sleeping-beaty1
:Smile :Smile
:te godas :te godas
:48 :48
:te lutem :te lutem
:blum :blum
:bomb :bomb
:bye2 :bye2
:cray :cray
:crazy :crazy
:birra :birra
:dance :dance
:) :)
:P :P
:lol :lol
:hug :hug
:hug1 :hug1
:msn002 :msn002
:msn003 :msn003
:msn006 :msn006
:msn007 :msn007
:msn009 :msn009
:msn011 :msn011
:msn015 :msn015
:msn017 :msn017
:msn018 :msn018
smiley-whacky103 smiley-whacky103
:stop1 :stop1

Ēfarė ėshtė Kodi BB?
Ju mund tė pėrdorni kodin BB, njė version I thjeshtėzuar I kodit HTML, nė postimet tuaja pėr tė krijuar efektet e nevojshme.

[b]Teksti kėtu[/b]   (Tekst I Errėt)

[i]Teksti kėtu[/i]   (Tekst I Pjerrėt)

[u]Teksti kėtu[/u]   (Tekst I Nėnvizuar)

[url]http://akullore.com[/url]   (Lidhje)

[url=http://akullore.com]Faqja e Akullore Forum[/url]   (Lidhje)

[pid]12345[/pid]   (Lidhja e Postimit)

[email]mail@akullore.com[/email]   (Emaili)

[email=webmaster@akullore.com]Mė Dėrgo Email![/email]   (Emaili)

[quote]Teksti kėtu[/quote]   (Tekst I Cituar)

[code]Teksti kėtu[/code]   (Tekst me format tė ruajtur)

[img] http://akullore.com/images/logobaze.gif[/img]   (Figura)

[img=50x50] http://akullore.com/images/logobaze.gif[/img]   (Figurė e Shkallėzuar)

[color=red]Kjo ėshtė e kuqe[/color]   (Tekst I Ngjyrosur)

[size=3]Madhėsia e shkrimit ėshtė 3[/size]   (Tekst I Shkallėzuar)

[font=Tahoma]Lloji I shkrimit ėshtė Tahoma[/font]   (E ndryshme nga lloji I shkrimit fillestar)

[align=center]Ky ėshtė I qėndėrzuar[/align]   (Tekst I Pozicionuar)

[list]
[*]Listo Artikull #1
[*]Listo Artikull #2
[/list]   (Listo)

Si mund tė krijoj sondazhe dhe tė votoj nė to?
Ju mund tė krijoni sondazh duke shkuar tek formi i cili doni ta krijoni atė dhe tė klikoni mbi butonin Sondazh. Nėse sondazhet janė tė mbyllura nga administratori atėherė ju nuk mund tė hapni njė tė tillė.

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11