Akullore Forum
I Pa Identifikuar [Identifikohu - Regjistrohu]
Shko nė fund

Antarėt qė po shikojnė kėtė faqe: Asnjė - 1 Vizitor

Pėrditėsimet e Lajmeve [ ]

Ju nuk jeni tė Regjistruar ose tė Identifikuar
Nėse nuk jeni tė regjistruar ose tė identifikuar, ju mund tė mos jeni tė aftė pėr tė parė tė gjitha temat.

    Forumi: Tema: Postime: Postimi i Fundit:
Akullore Forum
Dosje Ikona e Forumit Prezantime (Moderatorėt e Forumit: AndueLi
Prezantoni veten,informacjone mbi veten tuaj per tu njohur me mire me njeri tjetrin.
403 5523
2-6-2015 nė 10:57
nga TrenaMejia
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ikona e Forumit Pershendetje (Moderatorėt e Forumit: ERA
Pershendesni njerezit qe doni me shume dhe urojini ata per festa apo raste te vecante.
196 50498
2-7-2015 nė 04:59
nga TrenaMejia
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ikona e Forumit Dashuria (Moderatorėt e Forumit: Enkelejda, Rudi
Dashuria, forca me e madhe e universit, sekretet e saj. Jeta ne cift me te bukurat dhe te keqijat.
1005 31316
12-6-2015 nė 13:49
nga FideliaMac
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ikona e Forumit Embelsia e mesazheve te Dashurise (Moderatorėt e Forumit: Enkelejda, Rudi, JaNi, ArTi
Ketu do te gjeni te gjitha mesazhet e Akullore.Com Ndjenje, Pasion, Emocion, Humor ETJ....
260 18115
5-6-2015 nė 23:28
nga TrenaMejia
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ikona e Forumit Albumi fotografik (Moderatorėt e Forumit: Enkelejda, JaNi
Foto te antareve, foto makinash, kafshesh, qytetesh dhe cdo gjeje te bukur.
231 31129
24-6-2015 nė 08:42
nga Hyman8524
 Shko tek postimi I fundit
Art & Kultur
Dosje Ikona e Forumit Pas Media (Moderatorėt e Forumit: ERA
Shtypi, TV, radio te gjitha sekretet e pushtetit te \"katert\" MEDIA-s .
138 650
27-5-2015 nė 10:02
nga TrenaMejia
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ikona e Forumit Arti i te Gatuarit (Moderatorėt e Forumit: ERA, Enkelejda, AndueLi
Eshte art profesion apo dicka normale? Sekretet e kuzhines tradicionale Shqipetare dhe te huaj.
359 2071
29-5-2015 nė 22:29
nga TrenaMejia
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ikona e Forumit Arte Grafike (Moderatorėt e Forumit: ERA
Bukuria e imazhave te punuara nga dora e njeriut. Punime artizanale, guri, druri, balte, pikture, skulpture, etj.
51 679
9-6-2015 nė 11:40
nga TrenaMejia
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ikona e Forumit Besimi Fetar (Moderatorėt e Forumit: Redi, Enkelejda, ERA
Ciles fe i perkisni. Besoni apo jo ne zot? Te gjitha misteret dhe te vertetat e shekujve.
302 4296
23-3-2015 nė 14:02
nga carol
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ikona e Forumit Kinematografia (Moderatorėt e Forumit: ERA
Diskutime mbi filmat shqiptar, preferencat per ta dhe aktoret, kinematografia e huaj.
162 672
2-10-2014 nė 09:34
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ikona e Forumit Muzika (Moderatorėt e Forumit: AndueLi
Komente, preferenca, eksperienca, muzika shqiptare e bukur apo thjesht kopje e asaj boterore.
583 8755
4-6-2015 nė 11:20
nga TrenaMejia
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ikona e Forumit (Bukuria) Moda Dhe Estetika (Moderatorėt e Forumit: Enkelejda
Diskutime rreth modes ne pergjithesi, tendencat e fundit dhe shijet tuaja.
623 7809
23-6-2015 nė 06:00
nga Hyman8524
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ikona e Forumit Gjuhesia (Moderatorėt e Forumit: ERA
Problemet qe lidhen me gjuhesine, mendimet e antareve dhe ato te gjuhetareve, pasurimi i gjuhes shqipe, mendime dhe opinione !
34 2366
20-9-2014 nė 12:08
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ikona e Forumit Aktrimi (Moderatorėt e Forumit: ERA
Per te gjith ato antar qe u pelqen aktrimi dhe qe duan te behen aktore mund te bisedojn rreth kesaj dege ketu.
7 177
27-12-2013 nė 23:59
nga TronafiLJa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ikona e Forumit Shqiperia Dhe Shqipetaret (Moderatorėt e Forumit: ERA, REdi
Ketu mund te flisni per gjendjen aktuale ne Shqiperi;Sociale; Ekonomike, etj ne lidhje me situaten qe perjetojme ne ditet e sotme.
88 1126
22-6-2015 nė 06:46
nga PamTimmer
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ikona e Forumit Per VIP (Moderatorėt e Forumit: Enkelejda
Vipat e gjith botes ata qe pushtojne vemendjen e mediave dhe te diskutimeve te perditshme,mendimet tuaja krahasimet dhe me shum per Vipat
2873 4771
1-7-2015 nė 17:13
nga Candelaria
 Shko tek postimi I fundit
Shkenca Natyrore / Shoqerore
Dosje Ikona e Forumit Psikologji  
Behu pjestar i temave per te zbuluar e per te ndare me te tjere arsyen e leximin e mendjes.
198 1285
5-10-2014 nė 17:54
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ikona e Forumit Informatike (Moderatorėt e Forumit: ArTi, Kleo
PHP, ASP, C++, PYTHON, VB, Mirc Scripting, Network, Sisteme Operative, etj.
88 372
23-6-2015 nė 01:16
nga Hyman8524
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ikona e Forumit Gjeografia dhe Astronomia  (Moderatorėt e Forumit: Rudi
Kontinente, vende, ishuj, dete dhe male. Pershkrimi i globit tokesor, kuriozitete nga globi dhe kozmosi, pershkrimi i sistemit djellor dhe yjeve tjera ne gjithesi.
103 201
4-7-2015 nė 05:01
nga TrenaMejia
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ikona e Forumit Fizikė & Matematikė  
Fizika dhe matematika, dy shkenca qė janė te lidhura ngushte me njera tjetren. Ftojme te gjithe antaret qe kane njohuri te mira ne kete fushe te kontribojne ne kete teme.
40 242
3-7-2015 nė 16:59
nga TrenaMejia
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ikona e Forumit Kimi & Biologji  
Kimi & Biologji, dy shkenca te lidhura ngushte me njera tjetren!
35 129
24-6-2015 nė 10:12
nga Hyman8524
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ikona e Forumit Filozofi  
Teori, fenomene, probleme shoqerore, familjare etk.
65 807
28-5-2015 nė 10:10
nga TrenaMejia
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ikona e Forumit Letersi  
Poezi, proze, romance ky drejtim kaq i bukur i shkencave shoqerore.
163 1689
23-6-2015 nė 09:03
nga Hyman8524
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ikona e Forumit Histori (Moderatorėt e Forumit: Rudi
Kontribute e diskutime mbi historine e popullit tone si dhe te vendeve fqinje.
133 822
21-6-2015 nė 04:07
nga TorriLnp68
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ikona e Forumit Mjekesi (Moderatorėt e Forumit: Rudi, dr.Dugi
Gjithshka mbi menyren se si funksionon trupi i njeriut si dhe problemet e tij qe nga lindja e deri ne vdekje
689 1863
16-9-2014 nė 11:52
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ikona e Forumit Politika (Moderatorėt e Forumit: Rudi
Mendime rreth politikes shqiptare, diskutime rreth problematikes se jetes shoqerore dhe politikaneve.
153 845
23-6-2015 nė 10:36
nga Hyman8524
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ikona e Forumit Shkenca (Moderatorėt e Forumit: Redi, Prohibited Illusion
Ketu do te keni mundesi te bashkbisedoni per shpikjet me te reja shkencore si dhe per zbulimet qe po ndodhin dita dites
380 909
7-4-2015 nė 00:44
nga OdetteDutt
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ikona e Forumit Teknologji (Moderatorėt e Forumit: Rudi
Gjthcka mbi Teknologjin dhe ngjarjet me te fundit mbi te
522 681
17-3-2015 nė 15:28
nga KelvinDury
 Shko tek postimi I fundit
Download Files
Dosje Ikona e Forumit Download Files (Moderatorėt e Forumit: ArTi
Hapesire dedikuar shkarimeve te ndryshme!! .
1666 3592
23-6-2015 nė 02:52
nga Hyman8524
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ikona e Forumit Crack & SerialZ (Moderatorėt e Forumit: ArTi
Ketu mund te kerkoni dhe te postoni ēdo lloj cracks dhe serials per ēdo lloj Softwari qe perdorim. KUJDES! postimet jashte teme dergohen ne shporte.
23 28
4-1-2014 nė 20:26
nga TronafiLJa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ikona e Forumit Operating Systems (Moderatorėt e Forumit: ArTi
Te Gjitha windows do ti gjeni ketu,Windows, Mac, Linux dhe mė shumė. Subforums: Windows 7, Windows Vista, Windows XP.
127 158
14-6-2015 nė 20:51
nga TronafiLJa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ikona e Forumit Muzike (Moderatorėt e Forumit: ArTi
Ketu do te gjeni arkivin e muzikes Shqiptare dhe asaj te huaj.
74 476
10-6-2015 nė 23:43
nga TrenaMejia
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ikona e Forumit Filma (Moderatorėt e Forumit: JaNi
Ketu do gjeni filama te huaj,me titra shqip.
160 213
5-6-2015 nė 11:24
nga TrenaMejia
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ikona e Forumit Chat, MSN, AOL, YAHOO... (Moderatorėt e Forumit: ArTi
Ketu mund te postoni dhe kerkoni ēdo gje ne lidhje me Chat Programe si MSN, mIRC, Yahoo, Skype, AOL, AIM, ICQ etj... KUJDES! Postimet jashte teme dergohen ne shporte.
15 24
30-5-2015 nė 10:29
nga TrenaMejia
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ikona e Forumit Hacking Software-programe (Moderatorėt e Forumit: ArTi
Kėtu mund te gjeni software per Hacking dhe mundesit e Hackingut, po ashtu mund te postoni cdo gje qe ta ke beje me hacking. KUJDES! Postimet jashte teme dergohen ne shporte.
30 73
5-1-2014 nė 20:28
nga OrenHarbi
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ikona e Forumit uTorrent  
Merr Shkarkime Torrent Bazuar Kėtu!!
16 24
23-6-2015 nė 04:22
nga Hyman8524
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Downloads / Music / Videos  
4 4
3-6-2015 nė 23:16
nga TrenaMejia
 Shko tek postimi I fundit
Sport
Dosje Ikona e Forumit Futboll (Moderatorėt e Forumit: Arti, Redi
Komente mbi kampjonatet e futbollit, skuadrat, lojtaret e preferuar, futbolli shqiptar i huaj.
500 1628
20-9-2014 nė 18:29
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ikona e Forumit Basketboll  
Basketbolli nje sport shume i bukur por dhe teper popullor. Lexoni ketu te rejat rreth tij.
10 44
26-3-2015 nė 23:58
nga HildredVal
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ikona e Forumit Volejboll  
Sport i bukur apo thjesht nje shenje e te kaluares...pse vetem per femrat eshte kaq i preferuar?
6 17
3-7-2015 nė 04:59
nga TrenaMejia
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ikona e Forumit Palestra  
Ju pėlqen palestra? Ushtrimet qe behen ne palester? Kėtu do tė gjeni hapėsirėn pėr diskutuar mbi palestren dhe te mirat qe u ofron ajo.
17 81
10-6-2015 nė 11:43
nga TrenaMejia
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ikona e Forumit Sportet Motorrike  
Tė gjithė tifozėt e Formula 1, MOTO GP, Rrally dhe shpejtėsisė janė tė ftuar tė marrin pjesė kėtu.
27 152
7-6-2015 nė 23:36
nga TrenaMejia
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ikona e Forumit Sporte Ekstreme  
Rreziku eshte hobby i tyre, jeta eshte sfide per ta...kenaqesia nuk ka limit me adrenalinen ne fund.
14 58
20-6-2015 nė 17:13
nga FreddySwee
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ikona e Forumit Sporti Huaj  
Diskutoni per te gjitha ndeshjet sportive qe zhvillohen ne Bote.
32 162
22-6-2015 nė 23:33
nga Hyman8524
 Shko tek postimi I fundit
Forum i Lire
Dosje Ikona e Forumit Diskutime mbi Boten Perreth (Moderatorėt e Forumit: Redi, ERA
Kjo eshte kategoria me e gjere ne lidhje me probleme te ndryshme mbi jeten, me shoqerine, miqesine, keshillat dhe gjithcka qe na lidh me boten e jashtme.
735 13124
2-7-2015 nė 16:59
nga TrenaMejia
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ikona e Forumit Thashetheme  
Ketu dua thashetheme thumbuese per njeri tjetrin, perdorni imagjinaten deri ne fund per antaret e forumit.
41 4679
5-7-2015 nė 05:01
nga TrenaMejia
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ikona e Forumit Ndryshe (Moderatorėt e Forumit: Redi
Ketu mund te beni Chat sa te doni (Hajde futjani kot)
646 170036
8-6-2015 nė 11:40
nga TrenaMejia
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Tė jesh prind (Moderatorėt e Forumit: Arti , Redi
Ky forum i kushtohet prindėrve apo atyre tė cilėt janė duke pritur tė bėhen tė tillė. Ndani me njėri tjetrin momentet e bukura tė shtatzanisė, hapat e parė dhe 'dhimbjet' e tė qėnit prind.
3 9
14-10-2014 nė 00:24
nga AlBaNi_Br_It
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ikona e Forumit Opinione  
Cfare Opinioni keni per...........? Shprehuni dhe jepni dhe ju mendimet tuaja.
197 2283
6-2-2015 nė 18:56
nga MamieWesta
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ikona e Forumit Jeta Studentore (Moderatorėt e Forumit: Kleo
Jete e bukur, jete studentore tregoni dhe hapni tema per kete periudhe te bukur te jetes tuaj.
51 466
20-6-2015 nė 11:25
nga Reda445021
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ikona e Forumit Erotika <+18>  
Kujdes! Vetem per mosha te medha. Imagjinata, menyra, eksperienca te ndryshme.
340 3713
28-9-2014 nė 15:23
nga ArTi
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ikona e Forumit Pyetje (Sondazhe)  
Pyetje, statistika rreth mendimeve me te bukura qe keni ne kete moment.
443 26233
5-6-2015 nė 22:06
nga TronafiLJa
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ikona e Forumit Kuriozitete (Moderatorėt e Forumit: Enkelejda, Rudi
Te bukura, ekstreme, te cuditshme, kuriozitete interesante
2443 6500
23-6-2015 nė 12:07
nga Hyman8524
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ikona e Forumit Humor (Moderatorėt e Forumit: Enkelejda
E qeshura te zgjat jeten...shprehje e vjeter por shume e vertete. Shijo humorin me pikant.
261 4049
3-6-2015 nė 11:07
nga TrenaMejia
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ikona e Forumit Emigracioni (Moderatorėt e Forumit: ERA
Emigrantet shqiptare anembane botes mund ti komunikojne njeri - tjetrit hallet edhe enderrat e tyre.
62 759
15-10-2014 nė 12:22
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ikona e Forumit Lajme (Moderatorėt e Forumit: AndueLi
Ketu do te gjeni dicka me teper se lajme te ndryshme dhe me te fundit
869 2567
23-5-2015 nė 21:27
nga TrenaMejia
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ikona e Forumit Levizja Vetvendosje  
Inforumim te thell lidhur me decentralizimin, strukturat paralele serbe brend kosoves, gjerat e freskta qe ndodhin ne politiken Kosovare
51 94
20-5-2015 nė 08:10
nga Arturo17Z
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ikona e Forumit Intervist me Antaret (Moderatorėt e Forumit: Arti, Redi
Ketu Mund te beni nje interviste me kedo antar qe deshiron! Pa kaluar Ne ofendime!
50 7120
23-9-2014 nė 16:56
nga Burrelsja
 Shko tek postimi I fundit
Stafi i Forumit
Dosje Ikona e Forumit Sygjerime & Kritika  
Sygjerimet,Kritikat dhe mendimet tuaja rrethe forumin, antareve ETJ.....
57 876
22-6-2015 nė 01:10
nga BelleMolle
 Shko tek postimi I fundit
Dosje Ikona e Forumit Ndihme (Moderatorėt e Forumit: JaNi, ArTi, ViSi, Webmaster, Redi
Ndihme per te rinjte e forumit por edhe per veteranet, nqs keni nje paqartesi shkruajne menjehere ketu
60 1023
4-7-2015 nė 17:01
nga TrenaMejia
 Shko tek postimi I fundit

Kush ėshtė Nė Linjė - Aktualisht ndodhen 24 Vizitorė, 0 Antarėt dhe 0 Antarėt e Fshehtė qė po shfletojnė Akullore Forum
Ka: Super Administrator - Administrator - Super Moderator - Moderator - VIP Member - Tė Gjithė Antarėt e Regjistruar - VizitorėVizitorė
Kush ėshtė Nė Linjė VizitorVizitor, VizitorVizitor, VizitorVizitor, VizitorVizitor, VizitorVizitor, VizitorVizitor, VizitorVizitor, VizitorVizitor, VizitorVizitor, VizitorVizitor, VizitorVizitor, VizitorVizitor, VizitorVizitor, VizitorVizitor, VizitorVizitor, VizitorVizitor, VizitorVizitor, VizitorVizitor, VizitorVizitor, VizitorVizitor, VizitorVizitor, VizitorVizitor, VizitorVizitor, VizitorVizitor 
[+] 50 Antarėt e fundit qė kanė vizituar forumin sot (nėse ėshtė e aplikueshme)
MemberTrenaMejia 
1 antar qė ka vizituar faqen sot

Statistikat: Ka:
19411 tema / 447827 postime / 13786 antarė
I Urojmė mirėseardhjen antarit tonė mė tė ri Glenda.
Nr maksimal i antarėve qė kanė qenė nė linjė: 169 aktiv 7-6-201311:04
Dosje e Kuqe = Postime tė reja nė kėtė forum qė nga aktiviteti i fundit
Dosje Normale = Asnjė postim i ri nė kėtė forum qė nga aktiviteti i fundit

  Shko nė fillim

Powered by XMB 1.9.11